Opublikowano: 2019-05-31

Robert Mamątow o II SLO: "25-letnia historia szkoły to powód do dumy"

30 maja II SLO im. Toniego Halika w Ostrołęce świętowało jubileusz 25-lecia powstania placówki. Odbyła się gala, na której gościem specjalnym była Elżbieta Dzikowska. 

Na uroczystość zaproszono też senatora Roberta Mamątowa. Niestety, nie mógł pojawić się osobiście, ale napisał list do dyrektora Adama Ochenkowskiego, który przeczytano podczas gali. Oto jego treść:

”Szanowny Panie Dyrektorze!

25-letnia historia szkoły to powód do dumy, a Jubileusz to okazja do wypowiedzenia słów uznania dla wszystkich zaangażowanych na przestrzeni 25 lat w proces kształcenia młodzieży w II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Toniego Halika w Ostrołęce.

Jako Senator Rzeczypospolitej Polskiej gratuluję Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i wszystkim pracownikom Szkoły wysokiego poziomu edukacyjnego, doskonale przygotowującego uczniów do kontynuowania nauki na kolejnych etapach nauczania.

Wszystkim Uczniom życzę poczucia silnych więzi z tradycją szkoły. Niech pozostanie ona w Waszej pamięci miejscem szczęśliwym, do którego chętnie się wraca nie tylko we wspomnieniach.

Życzę Państwu również wytrwałości w budowaniu Szkoły otwartej na marzenia i potrzeby młodzieży, opartej na poszanowaniu indywidualności każdego młodego człowieka. Niechaj kolejne lata staną się pasmem samych sukcesów i radosnych dni!”

 

powrót